Potrebujete poradiť? Využite kontaktný formulár alebo jeden z kontaktov.

Servis čistiacej techniky

Servis strojov Kärcher

Naši spoľahliví a pravidelne preškolovaní mechanici vedia vyriešiť problémy strojov všetkých druhov, veku, či miery opotrebenia. Pred samotnou opravou vedia presne kalkulovať, koľko oprava daného stroja bude stáť a nechať tak na rozhodnutí zákazníka, či je oprava rentabilná.

Výhodou strojov Kärcher je garancia produkcie náhradných dielov aj po skončení výroby každého modelu a ich promptná dostupnosť. Najpoužívanejšie diely máme priamo skladom v servise, u iných dielov dodanie býva v rozsahu 2-7 pracovných dní.

Naša firma ponúka úzku spoluprácu so spoločnosťami, ktoré potrebujú zabezpečiť údržbu celej rady strojov. Preto sme sa rozhodli ponúknuť aj Vám možnosť Pick-up servisu priamo u Vás vo firme. Stroj po dohode v danom termíne vyzdvihneme, na mieste vykonáme obhliadku stroja a zabezpečíme jeho servis u nás v dielni. Spolu so servisom strojov naši odborníci pri návšteve podniku vedia nastaviť správne pracovné postupy, vhodnosť použitých chemických prípravkov a častokrát ušetriť do budúcna náklady na údržbu, či už priestorov, alebo samotných strojov.

hlava1

Servis strojov Kränzle

Servis strojov vieme zabezpečiť aj pre iné značky, pokiaľ je to v našich silách a vieme zabezpečiť dostupnosť dielov. Pre maloobchodné stroje typu Parkside a pod. neexistuje možnosť objednania dielov, no náš šikovný mechanik sa vie na stroje pozrieť a v rámci našich možností ich častokrát bez problémov opraviť

Servis pre stroje Kränzle vieme operatívne uskutočniť či už priamo u Vás alebo u nás na prevádzke servisu. Dostupnosť dielov je cca. jeden pracovný týždeň.

65b766ac9b2da5789707395a825cd44d

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie