Potrebujete poradiť? Využite kontaktný formulár alebo jeden z kontaktov.

Priemyselné vysávače pre kovospracujúci priemysel

Od mobilných zariadení až po systémy na odsávanie prachu! Vysoký výkon sací výkon pre všetky nároky: S vhodne vybavenými mokro-suchými vysávačmi Kärcher povysávate v priemyselnej oblasti dokonca aj kvapaliny a horľavý prach.

Priemyselné vysávače sú konštruované na stacionárne alebo mobilné odsávanie suchých ako aj mokrých pilín, hrubého prachu a podobných usádzajúcich sa častíc. Tieto priemyselné vysávače pracujú s vysokým podtlakom pri relatívne nízkom objemovom prietoku.

Priemyselné vysávače na veľké množstvá abrazívnych pilín a mazív V priemysle sa požadujú vysávače, ktoré suverénne vydržia pracovať denne niekoľko hodín alebo v nepretržitej prevádzke 24 hodín denne 7 dní v týždni. Spektrum látok siaha od malých až po veľmi veľké množstvá abrazívnych pilín a veľkých čiastočiek cez usadené médiá až po kvapaliny, ako je olej, chladiaca emulzia a voda.

Vysávače so špeciálnou filtračnou technikou V rôznych priemyselných oblastiach je nutné odsávať najrozličnejšie látky a médiá. Usadené médiá, zdraviu škodlivý prach, jemné a hrubé piliny, piesok, abrazívne médiá, vláknité látky každého druhu, zvyšky potravín, organické substancie, veľmi ľahké až veľmi ťažké materiály pritom kladú maximálne nároky na používanú filtračnú techniku. V našom priemyselnom systéme Kärcher nájdete optimálny filter pre každú úlohu, a je jedno, či sa priamo v procese používa denne len niekoľko hodín alebo nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni.

Testovaná bezpečnosť pre priestory s nebezpečenstvom výbuchu Vysávanie v priestoroch s nebezpečenstvom explózie kladie maximálne nároky na kvalitu strojov. Vysávače Kärcher s ochranou pred explóziou (Ex) spĺňajú príslušné normy a niektoré sú certifikované spoločnosťami TÜV Süd a IBExU.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie